Вручено ключі від квартир для дітей-сиріт

 

Сьогодні відбулось урочисте вручення ключів від квартир, закуплених двом дітям-сиротам Городка – Павлу Сарвасу та Андріяні Денеці – двох однокімнатних квартир на вул.Авіаційній під №7 у будинках №№93 та 119.

Освячення помешкань провів о.Михайло Вітів, настоятель у місцевій парафії храму Св.І.Хрестителя. Привітати присутніх прийшли представники районної адміністрації, районної ради, міської ради, депутат обласної ради, представники Служби у справах дітей. З нагоди урочистого отримання ключів від квартир та освячення прибули Павло Сарвас та його опікуни сім’я Прокурат та опікун Андріяни Денеки, її бабуся п.Дана Шило. 

 

Нагадаємо, закупівля Городоцькою міською радою квартир стала можливою в умовах Постанови КМУ, прийнятій цьогоріч – 18.04.2018 р. «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа». Відповідно, для закупівлі квартир дітям-сиротам розподілено державну субвенцію в сумі 678,9 тис.грн. Відшкодування перевищення граничної вартості житлових суб’єктів, які планувались до закупівлі, здійснювалось з місцевих бюджетів (ще понад 140 тис.грн.).  

 

До теми:

На пільговій (позачерговій) квартирній черзі у Городоцькій міській раді відповідно до рішень виконавчого комітету перебувають мешканці Городка: Алексейченко Вікторія Василівна, 17.09.2004 р.н. із братом Алексейченком Олександром Васильовичем, 4.09.2006 р.н.; Тимцан Павло Ігорович, 17.01.2003 р.н.; Зільник Віталій Русланович, 25.03.1999 р.н.

Щиро сподіваємось, невдовзі, за чинності діючої Постанови КМУ, Городоцька міська рада матиме змогу придбати квартири і іншим дітям-сиротам.