Анонс: 24 жовтня у Городоцькій ОДПІ здійснить прийом громадян заст.нач. ГУ ДФС у Л/о О.В.Парубій

24 жовтня 2018 року з 15.00 до 17.00 у Городоцькій ОДПІ здійснюватиме виїзний особистий прийом громадян  заступник начальника ГУ ДФС у Львівській області Парубій Олена Володимирівна.

Просимо здійснювати попередній запис на прийом у приміщенні Центру обслуговування платників податків Городоцької ОДПІ. Під час запису на особистий прийом у громадянина або його законного представника з’ясовується наступна інформація: П.І.Б., місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта за даними Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, контактний номер телефону; зміст питання,яке потребує вирішення, історія виникнення питання, чи звертався громадянин з цього приводу раніше і куди, чи приймалися рішення за зверненням з цього приводу, реквізити документів, якими надавалися відповіді на звернення тощо.