Відбулось засідання комісії по поводженню із безхазяйними відходами

Сьогодні, 17 жовтня, відбулось планове засідання комісії по поводженню з безхазяйними відходами. На комісію було запрошено осіб, що, за даними ТОВ «АВЕ Львів», яке визначене надавачем послуг із вивезення ТПВ, не уклали відповідні договори на вивіз відходів з індивідуального контейнера. Такі дії є прямим порушенням п.6.2 Правил благоустрою м.Городка, а саме: підприємства, установи, організації та громадяни (власники, балансоутримувачі садиб) зобов’язані укладати договори на вивезення ТПВ та вторинних матеріалів з надавачем послуг, яке проводить вивіз та утилізацію ТПВ.

На засідання прибуло лише троє осіб із цього переліку. Відтак, перший заступник міського голови Іван Проць (голова комісії), члени комісії – спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС, еколог  Василь Хомин, спеціаліст відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Олег Божик та запрошений на засідання комісії представник ТОВ «АВЕ Львів» Василь Павлюк оновили списки городківчан, що мають не укладені договори – всього таких зараз близько 20. Тобто, можна сказати, що городківчани – свідомі в цьому напрямку. А тих, хто ухиляється від укладення договору на вивіз твердих побутових відходів, буде притягнено до адміністративної відповідальності (штраф складає від 340 до 850 грн).