Завтра – сесія міської ради, проекти рішень – у відповідному розділі

Нагадуємо: завтра, 23 жовтня, відбудеться чергова XXVIсесія Городоцької міської ради VIIскликання. Скликають депутатів з метою прийняття відповідних рішень для перерозподілу бюджетних призначень (на сьогодні, в тому числі завдяки поступленню 30.09.2018 р. коштів з акцизу на пальне, є перевиконання дохідної частини бюджету на близько 105%).

У відповідному розділі на офіційному сайті опубліковано проекти рішень усіх питань, що будуть винесені на розгляд депутатів. Зокрема, будуть внесені зміни у галузеві програми та міський бюджет, пропонується затвердження матеріальної підтримки діяльності правоохоронних органів (на ремонт автомобілів), тощо.

Початок – о 10 год., у залі засідань Городоцької міської ради за адресою:  м.Городок, м-н Гайдамаків, 6. Протягом всього перебігу сесійного засідання вестиметься відеофіксація, яка згодом буде опублікована на офіційному інтернет-сайті Городоцької міської ради.