«Європейські практики енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому фонді»

Такою була тематика обласної конференції, у якій взяли участь близько 80 представників Польщі, Республіки Литва, Львівської та інших областей України, серед яких були керівники ОСББ, представники органів місцевого самоврядування, представники фірм, що проводять енергоаудити, громадських організацій та інші зацікавлені особи.

У панельній дискусії присутні ознайомилися із порівняльною характеристикою методик управління житловою нерухомістю та проведення термомодернізації у Польщі, Литві та Україні. Досвідом у цій галузі поділилися голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування  В.Бригілевич, віце-міністр Мінохорони навколишнього середовища Республіки Литва Д.Матоніене та керівник Краківської асоціації управителів нерухомістю (Польща) М.Краковяк.

Від Городоцької міської ради у конференції взяв участь заступник міського голови Степан Попко. Учасники ознайомилися з багатьма питаннями  і зокрема , як відбувається процеси енергозбереження у Польщі та Литві і яка ефективність від цих нововведень у цих країнах. Експерт IFC Галина Когут дохідливо розповіла про Фонд Енергоефективності , умови його роботи.

Присутні також ознайомилися із питанням поводження з побутовими відходами у житловому фонді Литви, Польщі та України.

Під завісу конференції відбулася активна дискусія з піднятих питань.

На думку Степана Попка, багато із піднятих питань відкривають чимало можливостей для запозичення досвіду  у вирішенні проблем ОСББ, поводженні з побутовими відходами, поліпшенні енергоефективності та ін.