На очисних спорудах Городоцького водоканалу запустили в роботу аераційні труби

На очисних спорудах КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» (директор – Любомир Колодій) - маленька перемога: логічним завершенням тривалих робіт із капітального ремонту однієї з ліній очистки став запуск аераційних труб, цьогоріч придбаних за кошти міського бюджету Городка.

Слід відзначити, що практично увесь масштабний комплекс робіт з ціллю економії проведено самотужки силами працівників водоканалу. За кошти та силами водоканалу також замінено засувки на цій лінії очистки.

Декілька місяців поспіль тривав процес відмивання первинних відстійників та мобілізатора, що дало змогу не лише запустити в роботу аераційні труби, а, також завдяки роботі важливого елементу в роботі лінії очисних споруд – повітродувки (також придбаної за кошти міського бюджету дещо раніше) – вже на сьогодні спостерігати за тим, як приживаються спеціальні бактерії, необхідні в роботі системи. Працюють очисні споруди так: стоки з каналізаційної системи міста потрапляють на очисні споруди – спочатку на піскоуловлювач, що затримує різноманітне сміття, далі – у відстійник, звідти – очищається спеціальними бактеріями з допомогою повітродувки та аераційних труб, звідки вже – в спеціально відведені канави.

За словами майстра із водовідведення КП «Городоцьке ВКГ», депутата міської ради та голову постійної депутатської комісії у справах ЖКГ, благоустрою, екології, торгівлі та розвитку інфраструктури Михайла Феденка – досі вже чимало каденцій поспіль жодних капіталовкладень у відновлення очисних споруд практично не було. Це означає, що система насправді в занедбаному стані, та потребує оновлення. А детальніше побачити масштаб проведеної роботи можна з цього відео, як і візуально оцінити стан господарства.