УВАГА! Запрошуємо городківчан подавати пропозиції на конкурс мікропроектів!

 

 

Вже зовсім скоро буде оголошено прийом заявок для участі в обласномуконкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік.

 

Нагадаємо: Городоцька міська рада у співпраці з мешканцями вже декілька років поспіль успішно реалізовує заплановане в рамках перемоги в обласному конкурсів мікропроектів. Так, минулоріч в пріоритетному напрямку вуличного освітлення було реалізовано ряд проектів, а ті, що не одержали перемогу в конкурсі, отримавши підтримку з міського бюджету, також були зреалізовані.

 

Досвід показує: спільно можна завжди зробити більше!

Отже, ЗАПРОШУЄМО ГОРОДКІВЧАН БУТИ АКТИВНИМИ!

Участь у конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, сільські, селищні ради, а також ради об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та міські ради.

За додатковою інформацією щодо організації цьогорічного конкурсу мікропроектів можна звертатись до спеціаліста І категорії відділу економіки, бюджету та комунального майна Городоцької міської ради Гут Оксани (моб.тел.: +380982205978).

 

Щодо якісних змін, які затвердила обласна рада до Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки

Зміни насамперед стосуються розширення кола учасників програми, збільшення планки небюджетного внеску, удосконалення таблиці оцінювання, реєстрації та обробки даних. 

Як інформує офіційний інтернет-сайт ЛОР, відтепер удосконалено єдину шкалу оцінювання для всіх видів не бюджетного внеску та зменшено відсотковий «крок» у таблиці оцінювання. Відтепер кошти спонсорські, громади, нефінансовий внесок буде зведено в єдиний небюджений внесок і становитиме на наступний рік мінімум уже не 5%, а 10%.

Окрім того, з метою підтримки дотаційних територій було прийнято рішення змінити шкалу оцінювання при врахуванні індексу податкоспроможності адмінтериторій. Це дозволить територіям з незначними фінансовими можливостями отримати додаткові бали та конкурувати з іншими. 

У Львівській обласній раді орієнтуються на старт конкурсу з початком грудня.