Співпраця поліції та мерії: за сміття у невідповідному місці – на адмінкомісію

За час, що минув після ситуації із пожежами та закриттям грибовицького сміттєзвалища, Городку вдалось залагодити сміттєвий колапс. Так, на сьогодні у місті мешканці приватних садиб в основному перейшли на збір твердих побутових відходів у індивідуальні контейнери, а мешканці квартирних будинків – у спільні контейнери на своїх подвір’ях. Передувала цій ситуації велика інформаційна робота з мешканцями.

Однак і сьогодні трапляються кричуще нецивілізовані вчинки городківчан… Один із таких минулого тижня зафіксував та, доповівши начальству, передав у мерію працівник Городоцького відділення Яворівського ВП ГУНП у Л/о, капітан поліції О.І.Гевко. Так, поліцейський став свідком та зафіксував на фото, як мешканець вул.А.Шептицького, 1994 р.н., викинув пакети зі сміттям у невстановленому місці, чим забруднив місто та порушив Правила благоустрою Городка (опубліковані на інтернет-сайті у відповідному розділі). У діях спійманого на такому вчинку мешканця вбачаються також ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Враховуючи лист від поліції та додані фотофакти, встановлені персональні дані мешканця вул.А.Шептицького, порушника буде викликано на засідання адмінкомісії Городоцької міської ради. Йому загрожує стягнення штрафу в сумі від 340 грн. до 1700 грн.

Закликаємо городківчан дотримуватись Правил благоустрою та поважати один одного і рідне місто!