Міський голова та комунальники беруть участь у інформаційних заходах щодо реформування ЖКГ

 

 

У Києві розпочато Конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2018» та низка спеціалізованих виставкових заходів. Конгрес відбувається у Міжнародному виставковому центрі, триватиме три дні.

Сьогодні участь у важливому для місцевого самоврядування заході взяв міський голова Городка Роман Кущак, а від завтра поїдуть отримувати нову інформацію на перспективу розвитку комунального господарства керівник КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій та головний інженер підприємства Володимир Голинський.

Організаторами заходів виступають Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Конгрес та виставки проводяться за підтримки Київської міської державної адміністрації та  Асоціації міст України.

Серед спікерів заходу, компетентних у темі Конгресу - Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

 

У програмі триденного Конгресу передбачено наступні виставки:

XVI Міжнародна спеціалізована виставка «AQUAUKRAINE-2018» (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби  та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку)

 

XVI Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех-2018» (комунальна техніка, спецтехніка, управління відходами, благоустрій; дорожньо-будівельна техніка, сучасні засоби організації дорожнього руху)

 

VІІI Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2018» (будівельні матеріали, конструкції, технології для промислового, житлового будівництва та соціальної сфери, інструменти, обладнання, енергозбереження в будівництві)

 

XI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2018» (енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали для промисловості, ЖКГ, АПК, енергоефективні проекти для модернізації підприємств, обладнання для заміщення природного газу, альтернативні види палива, відновлювані джерела енергії)

 

Насичена ділова програма, яка традиційно є невід’ємною вагомою складовою виставкових заходів, сприяє розвитку ділового співробітництва вітчизняних та зарубіжних партнерів. Експозиція орієнтує голів громад, керівників комунальних підприємств, місцевих підприємців на використання сучасних технічних досягнень на благо розвитку інфраструктури міст, селищ, сіл.