Відбулись громадські слухання щодо продажу частини парку на вул.В.Чорновола

 

Сьогодні, 11 листопада, на вул. В.Чорновола відбулись громадські слухання з приводу доцільності продажу частини ділянки парку «800-річчя Городка». Потенційний покупець частини ділянки – власник будинку поруч із парком, директор ПП «Інсталпласт-ХВ» Василь Хамик. Він і звернувся у міську раду із пропозицією: придбати частину парку, яку декілька років тому самостійно облагородив (близько 0,2 га). Натомість В.Хамик пропонує також за власний кошт вже на користь громади навести благоустрій, облаштувати дитячий майданчик тощо на території решти частини парку та ще однієї, сусідньої ділянки (разом – близько 0,4 га). Постійна депутатська комісія у справах земельних ресурсів, будівництва та архітектури (голова – Марія Муха), розглянувши звернення В.Хамика, рекомендувала проведення громадських слухань щодо доцільності такого розвитку подій.

Публікація анонсу про заплановані громадські слухання на офіційному інтернет-сайті Городоцької міської ради нашуміла у соціальних мережах, і лише з сайту була поширена 60 разів (що – досить немало, враховуючи активність наших громадян).

На слухання прибули сім’я Хамиків, завідувач відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища Городоцької міської ради Іван Деба, депутати міської ради Роман Дунас, Юрій Гребінь, Михайло Домбрич, Ярослав Борис, Володимир Макітра, депутати попередніх скликань Володимир Пернальський та Іван Глух, мешканці мікрорайону.

Слід зазначити, що однією із причин тривалої дискусії з приводу піднятого питання стало обурення мешканців з приводу того, що в парк, який є спільним для громади, немає відкритого доступу через те, що на сьогодні облагороджена територія – обгороджена та замкнена. Відповідного листа із вимогою відчинити парк міська рада надсилала на адресу В.Хамика. Отже, кажуть мешканці, побоюються, що у випадку продажу облагородженої частини ділянки, не отримають нічого. Проте потенційний покупець та автор ідеї запевняє в протилежному.

Підсумком проведення слухань стало голосування між присутніми: погоджуватись на пропозицію В.Хамика, чи ні. У результаті нарахували 19 «за» та 12 – «проти». Далі це питання буде винесено на розгляд чергової сесії Городоцької міської ради VII скликання, що розпочне роботу 5 грудня. Мешканці мікрорайону планують створити ініціативну групу та в будь-якому випадку в подальшому контролювати дане питання.

 

* У цьому  відео – ключові моменти півторигодинних громадських слухань.