Освячено дитячий майданчик на вулиці Антонича

Цієї неділі на вулиці Б.-І.Антонича було проведено освячення дитячого ігрового майданчика, нещодавно збудованого неподалік ТзОВ «Яблуневий дар». Провів обряд освячення новобудови, де вигідно розмістилися 12 ігрових та спортивних споруд, а також лавочки для відпочинку, та виголосив слова гарних побажань  з нагоди відкриття майданчика отець Назарій із церкви Святого Миколая. Щирі вітальні слова адресували організаторам та присутнім секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова та представниця ТзОВ «Яблуневий дар» Ірина Барщовська.

Як відомо, завдяки ініціативі місцевих мешканців, які активно попрацювали над встановленням споруд, внеску ТзОВ «Яблуневий дар» вдалося втілити цей проект у життя. Та Городоцької міської ради, з бюджету якої виділено 87510 грн. на закупівлю дитячих ігрових та спортивних споруд на дві вулиці. Віднині майданчик на Б.Антонича вже працює, а на  Яворівській дитячий ігровий майданчик заплановано спорудити  навесні наступного року.