Шахісти зіграли кваліфікаційний турнір

25листопада Ну НВК№5 відбулись кваліфікаційні турніри до Дня Гідності Та Свободи.

В турнірах взяло участь 69 шахістів з Городка, Суховолі,Новояворівська, Винник та Львова.Найсильнішим серед шахістів 4-го розряду став Левкут Лука(Городок),який набрав 9 очок з 9 і виконав омріяний третій розряд! Друге місце - Піховський Назар (Городок), бронза у Пасірського Ярослава (Львів). Серед дівчат першою стала Телюк Анастасія(Городок),друга - Васьківська Елізавета (Городок), третя - Авілова Віка(Городок).Серед початківців переміг п'ятирічний городківчанин Ардель Юліан. Срібло у Грушкевича Лук'яна(Суховоля) і Бойко Сергій (Львів) замкнув трійку лідерів. Всі вони виконали 4-й розряд! Також розряд виконали наступні шахісти : Русин Андрій (Городок), Капінус Олександр(Львів), Рожко Денис (Львів),Камінський Юрій(Львів), Савка Богдан (Львів), Поліщук Данило(Львів). Найкращими серед дівчаток стали - Попович Роксолана(Городок), Волян Єльвіра(Новояворівськ) та Кушнір Софія (Городок).Шаховий клуб висловлює подяку директору НВК №5 Оксані Іщук за люб'язно надане приміщення для гри, а також КУ "Центр "Спорт для всіх" (керівник - Богдана Котяш) за чудові кубки та медалі!