Розпочинаються роботи з реконструкції вуличного освітлення у мікрорайоні вул.П.Григоренка

На замовлення Городоцької міської ради у Городку тривають роботи з реконструкції вуличного освітлення. За словами виконавця робіт, керівника приватного підприємства «Елтех» Ігоря Канафоцького, розпочинаються роботи з реконструкції вуличного освітлення у мікрорайоні вулиць П.Григоренка, В.Біласа, Нова, Садова та Д.Данилишина. Тут передбачається встановити 20 нових електричних опор, близько 1700 метрів електричних мереж та 40 енергоощадних світильників.

Цей проект подавався на обласний конкурс мікропроектів, мешканці мікрорайону за умовами конкурсу зібрали на його реалізацію 57,572 грн. Відтак, не отримавши схвального висновку на конкурсі, Городоцька міська рада взялась самотужки реалізовувати запланований проект з активними мешканцями. Вартість реалізації всього об’єкту - 389,295 грн. (331 723 грн. - з міського бюджету).