На вулиці Чорновола зареєстровано ще одне ОСББ!

Відповідно до запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 3 грудня 2018 року у Городку офіційно зареєстровано нове ОСББ, яке об’єднує 8 квартир у двоповерховому будинку і носить назву «Чорновола-9». Його очолила жителька цього ж будинку Світлана Мусатова.

ОСББ обєднує у своєму складі 15 співвласників багатоквартирного будинку, загальна площа усіх квартир та нежитлових приміщень складає 372,90 квадратних метри.

Попередньо жителі ознайомилися з усіма аспектами співжиття у багатоквартирному будинку, а на загальних зборах, у яких взяли участь 14 співвласників, обрали голову та секретаря установчих зборів. На зборах затверджено також статут ОСББ та обрано правління і ревізійну комісію.

У загальній кількості це вже 47 ОСББ!