Дорогі колеги, прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Сьогодні,  7 грудня, професійне свято відзначають ті, хто творить добробут та красу рідного міста, поселяє у ньому затишок та пильно стоїть на сторожі усіх змін та перетворень. Ті, хто створює комфорт для мешканців містечок та сіл, міст та мегаполісів. Хто зустрічає з посмішкою та розумінням громадян, а проводжає – з відповідями на запитання та алгоритмом вирішення проблем.

Тож прийміть сердечні вітання усі, кого стосується це свято, а насамперед – дорогі колеги, працівники Городоцької міської ради, депутати ради, члени міськвиконкому – усі ті, з ким пліч-о-пліч щоденною невтомною працею ставимо цілі та досягаємо їх, з ким втілюємо якісні перетворення, стійко зустрічаємо труднощі та радіємо перемогам.

Бажаю усім нескінченного натхнення, наполегливості, мужності і добрих здобутків у нелегкій і такій важливій праці. Нехай не міліє міська казна задля успішої реалізації гарних планів для розвитку рідного Городка, хай у нашому древньому та водночас молодому місті живуть щасливі та усміхнені люди, хай відкривається затишний Городок для гостей, вабить туристів та інвесторів!

Спокою, миру, добра, радості, любові та достатку у родинах, у нашому місті та державі!

З повагою і вдячністю, міський голова Городка Роман КУЩАК