Концертна програма до ювілею Мирослава Скорика

Вчора у переповненій актовій залі Городоцького районного Народного дому відбулося незабутнє концертне дійство, присвячене 80-річчю від дня народження видатного композитора і музикознавця, основоположника української естрадної пісні, лауреата багатьох нагород та премій, художнього керівника Київської опери Мирослава Скорика.

Серед гостей незабутнього концерту були представники влади,зокрема голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, голова Городоцької РДА Володимир Ременяк, секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова.

У процесі концертної програми присутні довідалися про відомі і невідомі сторінки життєпису Мирослава Скорика, ознайомилися з окремими творами композитора, зокрема оперою «Мойсей», піснею «Намалюй мені ніч», твором «Мелодії» та іншими. Для багатьох присутніх своєрідним відкриттям стали відомості про те, що в житті Мирослава Скорика були сторінки серйозних життєвих випробувань, як от заслання у Сибір. А також те, що композитор захоплювався диригуванням, джазовою музикою, а у вільний час любив відпочивати на природі, збирати гриби.

Концерт минув на одному диханні та переривався бурхливими оваціями за кожен виступ.