Продано ділянку на вул.В.Чорновола: бюджет міста поповнився на мільйон гривень

  

Сьогодні, 12 грудня, як і було анонсовано, відбулись земельні торги у формі аукціону з продажу землі на території Городоцької міської ради. Так, не відбулись торги на ділянку по вул.Г.Григоренка, земельна ділянка 21 (площа 0,3681 га, стартова ціна 1026938 грн.) – з причини відсутності учасників торгів та на ділянку вул.В.Івасюка (площа 0,4200 га, стартова ціна – 1 млн грн)- з причини заявлення лише одного учасника торгів.

За наявності двох учасників на лот продажу земельної ділянки №8к площею 0,2794 га на вул.В.Чорновола представники ПП «Фірма «СОМГІЗ» провели земельні торги у формі аукціону. Ціна стартувала від 817152 грн. Відтак, на шостій пропозиції від учасників торгів переміг учасник під номером 1 – ФОП Павлишин Назар Мирославович, який, відповідно до протоколу земельних торгів та договору купівлі-продажу поповнив казну міста на 1 021 440 грн., ставши власником даної земельної ділянки.

Категорія земель проданої ділянки – землі житлової та громадської забудови; цільове призначення ділянки 8к на вул.В.Чорновола (на фотокопії – витяг з публічної кадастрової карти) – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; вид використання – для будівництва та обслуговування ринку сільськогосподарської продукції із торговими павільйонами, адміністративним блоком, лабораторією.

 

 

Нагадаємо, цього року міська рада вже продала ділянку на вул.М.Зарицького, 31, де вже на сьогодні повним ходом триває будівництво багатоквартирних будинків.