Відзначили кращих шахістів за підсумками 2018-го

 

Цієї неділі у НВК № 5 шаховий клуб "Е2-Е4" провів нагородження 50 кращих шахістів 2018 року, які займаються шахами більше року.

Діточок з дитсадка №3 «Барвінок» нагороджував голова Городоцької РДА Володимир Ременяк; школярів НВК №2-гімназії вітав міський голова Роман Кущак, а голова районної ради Володимир Більовський нагородив учнів ЗОШ №3 ім.Героя України Івана Бльока. Директор НВК №5 Оксана Іщук привітала переможців своєї школи.         Хочеться зазначити, що на Городоччині один з найсильніших тренерських колективів  області. Тому заслужені нагороди отрималиМиколаМатвієнко, Володимир Мелешко, ІгорНощенко та Андрій Грех.

Подяками за вагомийособистийвнесок в розвитокшахів на ГородоччинібулинагородженіВолодимирРеменяк, Роман Кущак, ВолодимирБільовський та Оксана Іщук. Щиро дякуємоІриніМіляновській та БогданніКотяш,якіпостійносприяють в проведеннітурнірів. Також подяка народному депутату Ярославу Дубневичу за постійнесприяння в організаціїшаховоготурнірупам'яті героям НебесноїСотніта кращомужурналісту з висвітленняшахової тематики – Сергію Лопатнюку. 

Найкращими шахістами року заслужено стали Андрій Ільків та чемпіонка України Даринка Грига. А нагородив їх найсильніший вихованець клубу – міжнародний гросмейстер Володимир Ветошко.