Городоцька міська рада подала на конкурс ДФРР 5 проектів

 

 З надією на успіх та враховуючи актуальні пріоритети, міська рада цьогоріч знову подала 5 проектів на конкурс Державного фонду регіонального розвитку. Тобто – сподіваючись на реалізацію згаданих об’єктів по місту із залученням співфінансування державних коштів.

За інформацією спеціаліста відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксани Гут, яка працює в цьому напрямку, раніше за кошти ДФРР проекти у Городку не реалізовувались. Проте, навіть відхилені минулоріч проекти міська рада взялась по-троху реалізовувати самотужки. Це, зокрема – ремонт вулиці Валова (також кошти з обласного бюджету), майданчик з наливним покриттям на центральному міському стадіоні (подавались на конкурс з проектом реконструкції центрального стадіону). Також розроблено документацію на будівництво багатоквартирного будинку для АТОвців, триває робота з реконструкції під дві групи ДНЗ другого поверху на Авіаційна, 35 (подавались на будівництво садка на 130 місць у цьому мікрорайоні).

Цього року вдруге спробуємо отримати перемогу у чотирьох проектах:

Будівництво багатоквартирного житлового будинку для учасників АТО на вул.Зарицького,33 в м.Городок Львівської області (І черга);

 

Будівництво дитячого дошкільного закладу на 130 місць (з урахуванням існуючих фундаментів) по вул. Авіаційна, м. Городок. Коригування

 

Ремонтно-реставраційні роботи по бібліотеці для дорослих і дітей в м.Городку по вул.Мартовича, 3 Львівської області; Реконструкція центральної трибуни та бігових доріжок стадіону на вул. Шевченка,7 в м.Городок Львівської області. А також подали новий – Придбання техніки та обладнання для потреб КП «Міське комунальне господарство» та КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Городоцької міської ради Львівської області.

Загальна сума поданих проектів – 97 309, 264 тис. грн.Наразі перебувають у стадії оцінювання. Стан розгляду кожного із них можна відслідкувати на офіційному інтернет-сайті ДФРР: http://dfrr.minregion.gov.ua/Projects-list .