Спортивний майданчик з наливним покриттям урочисто відкрито

 

      Урочистості, в яких взяли участь представники влади району та міста, гості,спортсмени усіх видів спорту відбулися вчора на святково прибраному  Городоцькому міському стадіоні «Колос».

      Право перерізування стрічки на честь відкриття спортивного майданчика надано бронзовій призерці Чемпіонату Європи серед клубів з тхеквондо ВТФ, багаторічній призерці чемпіонатів України Марії Тимофеєвій та учасниці чемпіонату  Європи із шахів, чемпіонці України серед дітей до 10 років Дарині Гризі.

      Після освячення споруди, яку провів настоятель храму Преображення Господнього о.Тарас Цікало, з вітальними  словами виступили гості заходу, зокрема депутат Львівської обласної ради , голова комісії з питань молодіжної політики, Фізичної культури і спорту Петро Жукровський, директор Львівського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Вадим Климович, відзначаючи той факт, що КУ «Центр «Спорт для всіх» міцно закріпив свої позиції на Городоччині і всебічно  розвиває спорт, в тому числі і завдяки надійному сприянню Городоцької міської ради, районної влади та багатьох зацікавлених. Підтверджують цю думку досягнення наших юних спортовців та їх тренерів, котрим цього дня були вручені грамоти та нагороди.

       А трудились над спорудженням нового грандіозного спортивного дива  спеціалісти ТзОВ «Компанія «Спорт-ІН», ТзОВ «Тройдбуд», КУ «Центр «Спорт для всіх».І відтепер на майданчику зможуть займатися любителі таких видів спорту як футбол, гандбол, великий теніс, баскетбол та волейбол.