УВАГА! Щодо Громадського бюджету

Дорогі городківчани, нагадуємо, що у 2019 році в місті діятиме бюджет участі – Громадський бюджет. Рішенням сесії №1712 від 20 грудня 2018 року затверджено Положення та визначено такі основні напрямки проектів на 2019 рік:

-         велоінфраструктура;

-         публічний простір (соціальний простір, який є відкритим і доступним для всіх. Може бути у вигляді: громадських площ, скверів, парків і пляжів, дворових територій багатоповерхових будинків, тощо. Основні громадські функції: рекреаційна, комунікаційна  та розважальна),

-         привабливість міста та урбанізм(туристичні маршрути та інфраструктура; пам’ятні знаки; навігація в міському просторі; комфорт міського середовища; креатив у міському просторі;             вуличні меблі та конструкції, тощо);

-         спорт;

-         навколишнє середовище.

Подання пропозицій та проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету у місті Городку у 2019 році триватиме впродовж 30 днів з 01.02.2019 року. За детальною інформацією слідкуйте на нашому сайті та на офіційній сторінці міськради у фейсбук.

Запрошуємо голів громадських організацій, ОСББ міста, депутатів міськради, членів виконавчого комітету стати членами конкурсної комісії, що здійснюватиме відбір Проектів. Просимо зголошуватися на електронну скриньку Городоцької міської ради, або за телефоном: 0936939218.