Дорогі городківчани! Христос Рождається!

Сповнені невимовною радістю, зігріті добротою і  душевним теплом, ми дочекались величної події   народження Христа! Впускаючи Ісуса у свої серця, щиро бажаємо один одному всіляких гараздів, безмірної любові, всепоглинаючої Божої ласки, надії на краще, віри в добро.

Сьогодні бажаю усім, аби такі бажані та очікувані зустрічі за святковим столом із друзями та ріднею додавали нам сил та наснаги для втілення усіх планів та задумів. Нехай не міліють наші душі, хай завжди буде достаток в домі, хай будуть поруч ті, хто дорогі серцю!

Наповнені радістю  різдвяного торжества, з вірою у мирне майбутнє  української держави, росту нашого міста та  добробуту його мешканців, бажаємо собі  згуртованості, небайдужості та відповідальності, адже, об’єднавши зусилля, гідно зможемо завершити ще більше добрих справ.

Веселих Різдвяних свят! Христос Рождається!

Міський голова Городка Роман КУЩАК