Залізничний переїзд обіцяють відкрити для проїзду до кінця місяця

Сьогодні на залізничному переїзді у м.Городку відбулась робоча зустріч з приводу проведення тут ремонтних робіт. У нараді взяли участь начальник управління транспорту і зв’язку департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Тарас Оприск (представник замовника робіт), головний інженер служби колії ВСП «Служба колії» регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Мар’ян Павлюх (представник виконавця робіт), голова Городоцької РДА Володимир Ременяк, міський голова м.Городка Роман Кущак, сільський голова с.Братковичі Олена Стасів.

Місцева влада та мешканці б’ють на сполох: ремонт на залізничному переїзді, що розпочався у листопаді 2018-го, досі не завершено (Укрзалізниця прогнозувала завершення робіт до кінця року). Відтак, проїзд заблоковано, що, особливо за нинішніх погодніх умов, спричиняє труднощі для транспортного сполучення, в тому числі  громадського транспорту. Також немає проїзду для спецтранспорту – доїзд швидкої чи пожежників об’їзною дорогою займає значно більше часу (схема об’їзду) – а проїзд для спецтранспорту поруч, про який ратував міський голова Городка Р.Кущак та який діяв раніше, за словами М.Павлюха, технічно неможливий на даній ділянці колії.

Відтак, за словами представника Укрзалізниці, за відповідного плюсового температурного режиму субпідрядник виконання робіт на об’єкті – ТОВ «Автомагістраль-Південь» здійснить щебеневу підсипку цієї ділянки, а отже, з 28 січня залізничний переїзд буде відкрито для руху легкового та громадського автотранспорту (окрім вантажних автомобілів).

Сьогодні ж працівники «Укрзалізниці» приступили до продовження ремонтних робіт (на фото), в тому числі тривають роботи з відновлення освітлення.