НАГАДУЄМО! До 31 січня подаємо заявки на обласний конкурс мікропроектів! Можуть брати участь також ОСББ!

 

 

 

Городоцька міська рада у співпраці з мешканцями вже декілька років поспіль успішно реалізовує заплановане в рамках перемоги в обласному конкурсів мікропроектів. Так, минулоріч в пріоритетному напрямку вуличного освітлення було реалізовано ряд проектів, а ті, що не одержали перемогу в конкурсі, отримавши підтримку з міського бюджету, також були зреалізовані.

 

Отже, ЗАПРОШУЄМО ГОРОДКІВЧАН БУТИ АКТИВНИМИ!

Участь у конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, сільські, селищні ради, а також ради об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та міські ради, а також ОСББ!

За додатковою інформацією щодо організації цьогорічного конкурсу мікропроектів можна звертатись до спеціаліста І категорії відділу економіки, бюджету та комунального майна Городоцької міської ради Гут Оксани (моб.тел.: +380982205978).

 

 

Прийом заяв розпочався 3 грудня 2018 року і триватиме до 31 січня 2019 року

  

 

Нагадаємо: конкурсна рада реалізації програм місцевого розвитку своїм рішенням затвердила пріоритети обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік:

1.«Школи» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.

2.«Заклади дошкільної освіти» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.

3.«Охорона здоров'я» (районні та міські комунальні лікарні, некомерційні комунальні підприємства, центри первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії сімейної медицини, ФАПи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.

4.«Культура» (народні доми, будинки культури, бібліотеки, музеї, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (ПСМНЗ), музичні та мистецькі школи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.

5.«Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція вуличного освітлення комунальних доріг та пішохідних доріжок.

6.«Інші пріоритети» (об’єкти комунальної власності, іншої власності, окрім приватної, на базовому рівні, що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентаря, облаштування об’єктів ПЗФ.

7.«Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентаря, благоустрій території.

Крім того, Конкурсна рада затвердила граничну вартість проекту та суму субвенції з обласного бюджету у 2019 році на рівні: 500 тис грн (збільшення на 100 тис грн у порівнянні з 2018 роком) і 200 тис грн відповідно.