Городоцькі комунальники закликають не викидати ялинок біля контейнерів

Встановлення ялинки символізує прихід новорічно-різдвяних свят. І, хоч з кожним роком лісових красунь вирубують щораз менше, оскільки їх замінили деревця, вироблені із штучних матеріалів, все ж кожного року можна спостерігати, як поблизу контейнерів для збору твердих побутових відходів відразу ж після свят з’являються використані дерева ялиць, сосон та смерек. Купують живі деревця ті мешканці, котрі не можуть дозволити собі придбати штучне, яке,наразі, в рази дорожче від натурального.

У зв’язку з тим, що до завершення цьогорічного циклу новорічно-різдвяних свят залишилося небагато часу, і постане проблема, куди подіти хвойні красуні, КП « Міське комунальне господарство», де керівником Степан Кудляк, закликає мешканців міста складати використані ялинки та інші породи хвойних дерев у доступному для більшості жителів конкретної вулиці чи мікрорайону з тим, аби комунальники змогли їх зібрати та передати на утилізацію.

Метод утилізації гілок зрізаних трухлявих дерев на підприємстві вже практикується.

З усіма питаннями, що стосуються даного питання, звертатися до майстра КП «МКГ» за тел.068-869-89-30