У Городку маланкували

 

      У неділю 13 січня вечірньої пори городківчани вкотре мали змогу побувати на святочному театралізованому дійстві «Маланки та Василя», в якому взяли участь творчі колективи Городоцького районного Народного дому, зокрема, дитячий драматичний театр (керівник Назар Сеник), дитячий вокальний та Народний ансамблі « Берегиня» (кер. Л.Гуріна», народний танцювальний колектив «Галичина» (кер.Д.Рожко), а також окремі виконавці І.Денисюк, Ю.Хороз, вокальний ансамбль НД с.Угри (кер.О.Греділь).Драматичний колектив НД с.Братковичі (кер.Я.Косик) показав захоплююче  новорічне дійство «Маланки».

        Свято відкрила режисер-постановник Городоцького районного Народного дому Галина Глушко.

        Ведучі дійства господар та господиня, ролі яких виконали Н.Сеник та О.Іванців уміло підводили присутніх до появи кожного персонажа на сцені.

Традиційно з вітальним словом виступили міський голова Городка Роман Кущак, та настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці о.Михайло Греділь, широ дякуючи учасникам художньої самодіяльності і відділу культури за гарно проведений захід по зустрічі Старого Нового року, бажаючи городківчанам та гостям міста щастя та здоров’я кожного дня в новому році та спокою і миру.

        За доброю традицією на святі відбулися цікаві ігри і забави, переможці яких отримували призи. А обєднала всіх присутніх щира і натхнення коляда.

Новинкою стала коляда про Степана Бандеру, яку виконав пан Василь, отримавши гарний приз. Режисер Галина Глушко нагадала присутнім,що нинішній рік є роком Степана Бандери.

        Під завісу свята усі мали змогу почастуватися новорічними пампушками, за що Городоцька міська рада висловлює вдячність підприємству ТМ «Здоблєв».