На вулиці Авіаційній святкували Старий Новий рік

Розмаїттям ігор, вікторин і забав, щедрим частуванням пампухами в понеділок 14 січня вечірньої пори працівники Городоцького районного відділу культури та режисер –постановник Галина Глушко відкрили театралізовану програму «Василя та Маланки» у мікрорайоні вулиці Авіаційної. Мешканці радо вітали творчі колективи Городоцького районного Народного дому, зокрема, дитячий драматичний театр (керівник Назар Сеник), дитячий вокальний та Народний ансамблі « Берегиня» (кер. Л.Гуріна», народний танцювальний колектив «Галичина» (кер.Д.Рожко), а також окремі виконавці І.Денисюк, Ю.Хороз, вокальний ансамбль НД с.Угри (кер.О.Греділь), гурт «Краяни» с.Мавковичі (кер.Н. Трохим).Драматичний колектив НД с.Братковичі (кер.Я.Косик) показав захоплююче  новорічне дійство «Маланки».

Ведучі дійства господар та господиня, ролі яких виконали Н.Сеник та О.Іванців уміло підводили присутніх до появи кожного персонажа на сцені.

Традиційно з вітальним словом виступив заступник міського голови Городка Степан Попко широ дякуючи учасникам художньої самодіяльності і відділу культури за гарно проведений захід по зустрічі Старого Нового року, бажаючи присутнім щастя та здоров’я кожного дня в новому році та спокою і миру.

За доброю традицією участь у цікавих іграх, забавах та вікторинах взяло багато людей, і зокрема дітей. А переможці отримували призи. А обєднала всіх присутніх щира і натхнення коляда.