Капремонт Валової завершено. Залишилося провести дорожні розмітки

Відповідно до інформації відділу містобудування, архітектури та ЖКГ на стратегічно важливому для Городка об'єкті капітального - вулиці Валовій вже практично завершені всі роботи, які на замовлення Городоцької міської ради виконав підрядник ТзОВ «Будівельний комплекс «Сантехбуд». Залишилося провести дорожні розмітки, які в зимовий час не проводяться.

Капітальний ремонт цієї вулиці дуже важливий для Городка, оскільки при  інших ремонтних роботах на дорогах міста та в умовах перекриття вулиць  Валова дає можливість обїзду. Окрім цього, відповідно до проекту тут передбачена автомобільна стоянка на півсотні паркомісць, що дозволить розвантажити центральну частину міста.

Загальна вартість виконання робіт становить 5 млн. 601 тисяча грн., з яких 1 млн.150 тисяч грн. з обласного бюджету.