На Різдво Городок вкотре відвідали туристи

Городок вабить туристів значущою багатолітньою історією, цікавими пам’ятками та збереженими традиціями відзначення християнських свят, - так вважає уродженець Кривого Рогу Гліб Козлов, який цьогоріч вже вчетверте на різдвяні свята привіз у наше місто гостей зі східної та південної України. В Городку мешкає бабця Гліба, тож, змалку приїжджаючи на свята, хлопець з радістю відзначав, що в нашому місті куди яскравіше, тепліше та більш по-родинному відзначають Різдво. Тож згодом, пірнувши у професійний туризм, почав заохочувати та привозити в Городок на Різдво та Великдень українців зі сходу, охочих познайомитись із багатством та різноманіттям наших святкувань.

А ще – у нашому райцентрі, географічно розташованому неподалік молодшого на 43 роки Львова – простіше та дешевше знайти нічліг для туристів на свята.

Отже, цього разу разом із Глібом в Городок на три дні різдвяних свят приїхало 20 осіб з Дніпра, Одеси та Кривого рогу. Приготовлену для них Святу вечерю гості міста спожили у кафе-барі «Старий Млин». Усі дні перебування в Городку туристи ходили колядувати по оселях, для більшості з них – дітей, молоді та зовсім дорослих – це було вперше в житті! Вражені туристи були гостинністю городківчан – їм виносили «коляду», запрошували в хату, пригощали різдвяними смаколиками.

Цікаво, що від 2015 року Гліб привіз в Городок вже 160 туристів! Каже – люди їдуть охоче, і поруч із величчю львівської архітектури та святкових ярмарків відзначають теплоту та гостинність городоцьких господарів, неймовірну, по-родинному теплу атмосферу нашого містечка. Хлопець поділився планами на майбутнє: оскільки віднедавна став директором криворізького туристичного агентства «Намасте», а вже цьогоріч отримає диплом за фахом – турагентство зможе отримати ліцензію туроператора, що значно розширює поле діяльності. А відтак, на відвідини Городка Гліб вже має нові плани.