Готуємось до подачі на обласний конкурс чотирьох мікропроектів по освітленню міських вулиць! ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДСЬКІСТЬ БУТИ АКТИВНИМИ!

У продовження розбудови мережі вуличного освітлення в Городку міська рада з активними мешканцями міста готується до участі в проведенні обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області. Цьогоріч внесли деякі зміни у відповідну Програму на 2017-2021 роки, одна з яких, до речі, дозволяє також брати участь у конкурсі окремим ОСББ.

Нагадаємо: Городоцька міська рада у співпраці з мешканцями вже декілька років поспіль успішно реалізовує заплановане в рамках перемоги в обласному конкурсів мікропроектів. Так, минулоріч в пріоритетному напрямку вуличного освітлення було реалізовано ряд проектів, а ті, що не одержали перемогу в конкурсі, отримавши підтримку з міського бюджету, також були зреалізовані.

Досвід показує: спільно можна завжди зробити більше!

Отже, сьогодні у мерії за участю спеціалістів відбулась виробнича нарада з підбиттям підсумків запланованих мікропроектів. Отже, стартуємо чотирма:

1.     Реконструкція вуличного освітлення на вулицях Г.Хоткевича, В.Стефаника, І.Богуна, С.Крушельницької в м.Городок Львівської області. Загальна вартість реалізації об’єкту – 498 467 грн. Внесок громади – від 10% до 20 %.

ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДСЬКІСТЬ НА ЗБОРИ ЗА УЧАСТЮ МІСЬКОГО ГОЛОВИ У ЧЕТВЕР, 24 СІЧНЯ О 19 ГОД.

Очільник ініціативної групи - Володимир Горон, тел.067-743-12-36

2.      Реконструкція вуличного освітлення на вулицях М.Зарицького, Г.Полуботка в м.Городок Львівської області. Загальна вартість реалізації об’єкту – 246 989 грн. Внесок громади – від 10% до 20 %.

ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДСЬКІСТЬ НА ЗБОРИ ЗА УЧАСТЮ МІСЬКОГО ГОЛОВИ У ЧЕТВЕР, 24 СІЧНЯ О 20 ГОД.

Очільник ініціативної групи - Юрій Полуліх, тел.067-102-01-66.

3.     Реконструкція вуличного освітлення на вулицях Кн.Ольги, І.Антонича, В.Великого, С.Воробкевича, Д.Січинського, Д.Вітовського в м.Городок Львівської області. Загальна вартість реалізації об’єкту – 326 072 грн. Внесок громади – від 10% до 20 %.

ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДСЬКІСТЬ НА ЗБОРИ ЗА УЧАСТЮ МІСЬКОГО ГОЛОВИ У П’ЯТНИЦЮ, 25 СІЧНЯ О 17 ГОД.

Очільник ініціативної групи - Олег Цап, тел. 097-587-25-81.

4.       Реконструкція вуличного освітлення на вулицях Залізнична, П.Мирного в м.Городок Львівської області. Загальна вартість реалізації об’єкту – 499 464 грн. Внесок громади – від 10% до 20 %.

ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДСЬКІСТЬ НА ЗБОРИ ЗА УЧАСТЮ МІСЬКОГО ГОЛОВИ У П’ЯТНИЦЮ, 25 СІЧНЯ О 18 ГОД.

Очільник ініціативної групи - Любомир Хома, тел.097-668-85-25

Контактна особа від міської ради - Оксана Гут, тел. 098-22-059-78.

ЗАПРОШУЄМО ГОРОДКІВЧАН БУТИ АКТИВНИМИ, ПРИЙТИ НА ЗБОРИ! У ВИПАДКУ ВІДСУТНОСТІ АКТИВНОСТІ МЕШКАНЦІВ АБО ВІДМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ МІКРОПРОЕКТІВ, МІСЬКОЮ РАДОЮ, НА ЖАЛЬ, ДО 2021 РОКУ НЕ РОЗГЛЯДАТИМЕТЬСЯ РОЗБУДОВА ОСВІТЛЕННЯ ВКАЗАНИХ ВУЛИЦЬ.

СКОРИСТАЙМОСЬ НАГОДОЮ ОСВІТИТИ РІДНЕ МІСТО! ДЛЯ НАС, ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ОНУКІВ!

P.S. У прикріпленому архіві та на фото – схеми освітлення вулиць згідно з підготовленими мікропроектами.