Відбулися зустрічі з мешканцями мікрорайонів вулиць Антонича та Залізничної

Днями міський голова Городка Роман Кущак та спеціаліст відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксана Гут провели зустрічі з мешканцями тих вулиць, які спільно з Городоцькою міською радою, мають гарну нагоду взяти участь у обласному конкурсі проектів місцевого розвитку у Львівській області.

Зустрічі відбулись по двох запланованих до проведення мікропроектів:

1.     Реконструкція вуличного освітлення на вулицях Кн.Ольги, І.Антонича, В.Великого, С.Воробкевича, Д.Січинського, Д.Вітовського в м.Городок Львівської області. Загальна вартість реалізації об’єкту – 326 072 грн. Внесок громади – від 10% до 20 %.

Очільник ініціативної групи - Олег Цап, тел. 097-587-25-81.

2.       Реконструкція вуличного освітлення на вулицях Залізнична, П.Мирного в м.Городок Львівської області. Загальна вартість реалізації об’єкту – 499 464 грн. Внесок громади – від 10% до 20 %.

Очільник ініціативної групи - Любомир Хома, тел.097-668-85-25

Відрадно, що попри складні погодні умови бажання ознайомитися з умовами участі у престижних мікропроектах проявили багато мешканців.

Міський голова в деталях ознайомив присутніх із досвідом роботи міської ради у втіленні в життя  мікропроектів, а також дав роз’яснення і по інших проблемних питаннях, які піднімали мешканці вулиць. Питання стосувалося не лише освітлення, а й технічного стану доріг, тротуарів, засміченості прилеглих територій  тощо.

Оксана Гут детально ознайомила людей  із умовами конкурсу мікропроектів, супровідними документами та розрахунками.

За посиланням – детальна інформація про дані мікропроекти

Контактна особа від міської ради - Оксана Гут, тел. 098-22-059-78.