УВАГА! Розпочато прийом проектів для участі у конкурсі на фінансування за рахунок коштів Громадського бюджету!

Нагадаємо:  у 2019 році в місті діє бюджет участі - Громадський бюджет. Рішенням сесії 1712 від 20 грудня 2018 року затверджено Положення та визначено такі основні напрямки проектів на 2019 рік:

-         велоінфраструктура;

-         публічний простір (соціальний простір, який є відкритим і доступним для всіх. Може бути у вигляді: громадських площ, скверів, парків і пляжів, дворових територій багатоповерхових будинків, тощо. Основні громадські функції рекреаційна, комунікаційна  та розважальна),

-         привабливість міста та урбанізм (туристичні маршрути та інфраструктура; памятні знаки; навігація в міському просторі; комфорт міського середовища; креатив у міському просторі           вуличні меблі та конструкції, тощо);

-         спорт;

-         навколишнє середовище.

Довідка: У 2019-му Городок планує впровадити Громадський бюджет: які нові можливості він відкриває для мешканців міста?

Детально з умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на офіційному інтернет-сайті Городоцької міської ради, вгорі у стрічці меню.