Напрацьовують проектні пропозиції ремонту вул.Комарнівської

Вулиця Комарнівська як одна із сполучних дорожних артерій з містом давно потребує капітального ремонту – декілька проведених поточних ремонтів, якими міська рада підтримувала проїзний стан дороги, вже себе вичерпали. Додалось навантаження на вулицю і під час об’їзду, коли демонтували та встановлювали новий міст на вул.Перемишльській. Отже, бетонні плити, у зв’язку із зношенням та, відповідно, нещільністю з’єднань, під час руху транспорту створюють вібрації.

Так, міська рада попередньо виготовила проект на капітальний ремонт цієї дороги із тротуарами, від перехрестя вул.Комарнівської із вул.Перемишльською – до ТОВ «ОЗОН». На сьогодні цей проект підлягає коригуванню у зв'язку із взяттям міською радою на баланс орієнтовно ще 100 м дороги , але відомо, що за ремонт в’їзної Комарнівської, як і теж в’їзної та стратегічно важливої Артищівської, цьогоріч міська рада із допомогою з інших місцевих бюджетів обов’язково візьметься.

Відтак, сьогодні у Городку відбулась нарада за участю міського голови Городка Романа Кущака, завідувача відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольги Орлинської, спеціаліста відділу Володимира Горона, інженера підрядної організації капремонту центральної дороги ТОВ «Автомагістраль-Південь» Андрія Кузьмича, помічника народного депутата України Я.Дубневича Володимира Лещинського, депутата Львівської обласної ради, голови профільної депутатської комісії (комісія з питань  дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин,  адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури) Володимира Сагана, представників проектантів ТзОВ «ЗахідПроектГруп».

У зв’язку з обмеженим фінансуванням, присутні на зустрічі обговорили технічні аспекти майбутнього відкоригованого проекту. Зокрема,  відомо, що будуть, як було заплановано, облаштовувати з’їзди. Облаштують поки що один (прилеглий до дороги) тротуар, дорожнє покриття поверх плит облаштують двошаровим асфальтним покриттям із проміжним армуючим шаром.

Підбити передпроектні підсумки планують у середу, 6 лютого. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.