Городоцький водоканал систематично зменшує втрати води

Згідно з інформацією комунального підприємства «Городоцьке водопровідно каналізаційне господарство» у минулому 2018 році підприємству вдалося досягти зменшення втрат води. Зокрема, якщо на початок минулого року втрати води становили 43,1 відсотка, то на кінець року ця цифра становила 39,9 відсотка.

А на фоні роботи підприємства у 2017 році втрати води становили 54,9 відсотка. Відповідно, на кінець 2017 року рівень втрат води дещо зменшився і становив 49,8 відсотка.

За словами головного інженера підприємства Володимира Голинського, найбільший вплив на зменшення рівня втрат води зробила часткова заміна водогінних труб. Окрім цього, підприємство продовжує роботу із заміни лічильників споживання води, що також має суттєвий вплив на зменшення втрат, як і те, що працівники підприємства вчасно і якісно ліквідовують пориви труб.