У нашому місті стартувала екологічна ініціатива «Зелена коробка»

Ініціатива «Зелена коробка» - вже у Городку!

Як ми розповідали раніше, Городоцька міська рада долучилась до впровадження екологічної ініціативи, і запрошує до цього городківчан. Розпочали із себе: у мерії вже встановлено окремі контейнери для збору вторинної сировини. А цього тижня такі коробки та інформаційні плакати завезли у школи та дитячі садки міста, спеціаліст Городоцької міської ради Тетяна Грецко вручила тару для сортування та окреслила перші кроки до втілення ініціативи.

Міська влада зацікавлена у проведені просвітницької роботи щодо сортування побутових відходів, в першу чергу серед підростаючого покоління, а отже, невдовзі у Городок з відповідними лекціями приїдуть фахівці із «Зеленої коробки». Вчитимемо наших дітей змалку екологічно зрілої поведінки!

* «Сортуй відповідально» - такий девіз соціальної екологічної ініціативи «Зелена Коробка», заснованої у 2016 році групою активістів зі Львова. В основі ідеї роботи підприємства є надання зручного сервісу для сортування відходів. Цікаво – за статистикою, на сьогодні в Україні переробляється близько 4% вторсировини, а насправді серед викинутих відходів її – близько 45%! До того ж, з 1 січня 2018 року українське законодавство забороняє захоронення несортованого сміття.

Офіційна інтернет сторінка «Зеленої кробки» - http://greenbox.net.ua