На прийомі в міського голови

Упродовж 4-8 лютого 2019 року на прийом до міського голови Городка Романа Кущака прийшло десять жителів міста. Більшість проблем, з якими відвідувачі зверталися за допомогою до голови міста, стосувалися житлово-побутових питань. Зокрема, із чотирьох жителів вулиці Підгір’я один звернувся за матеріальною допомогою у зв’язку з відсутністю субсидій на оплату комунальних послуг; ще троє вирішували з очільником міста особисті питання.

Відвідувачка з вулиці Заставської, яка має майнові проблеми із своєю родиною, отримала від очільника міста консультацію про те, куди варто звернутись для їх вирішення. З проблемами стосовно вуличного освітлення звернулися жителі вулиць Підгір’я та мікрорайону вулиці Авіаційної.