Повідомляє Городоцька місцева прокуратура: щодо вчинення грабежу 14 січня у м.Городку

 

За процесуального керівництва Городоцької місцевої прокуратури в порядку ст. 291 КПК України, до Городоцького районного суду м. Львова скеровано обвинувальний акт відносно М. за фактом вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України, тобто відкритого викрадення чужого майна (грабіж).

Досудовим розслідуванням встановлено, що14 січня 2019 року орієнтовно о 04 годині М., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись в              м. Городку по вул. Парковій, неподалік бару «Шури-мури», 1, Львівської області, діючи з корисливих мотивів, маючи умисел на відкрите викрадення чужого майна, під час виниклого конфлікту з потерпілим К., відкрито заволодів його мобільним телефоном торгової марки «MEIZU» вартістю 2406 гривень, з сім карткою оператора мобільного зв’язку, вартістю 25 гривень та чохлом для мобільного телефону торгової марки «MEIZU»  вартістю 157 гривень, який випав з рук потерпілого на землю в ході вказаного конфлікту.

Внаслідок злочинних дій М. потерпілому К. завдано збитків на суму 2588 гривень.      

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до Городоцького районного суду для розгляду по суті.

Довідково: за вчинення вказаного злочину санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 4 років.