Городківчани та гості врочисто відзначили свято Просфори

 

       Як і кожного року з ініціативи громадської організації  «Союз українок Городоччини», який очолює Марія Раба, громадськість міста та численні гості врочисто відзначили свято Просфори, яке вінчає цикл новорічно-різдвяних свят. У заході взяли участь керівники району та міста, депутати Львівської обласної ради, представники громадсько-політичних організацій.

       За доброю традицією свято розпочалося спільною молитвою, яку відслужили священнослужителі міста. Опісля відбувся обряд освячення Просфори, шматочки якої отримали всі учасники заходу. У своєму зверненні до присутніх о. Іван Лупій, настоятель храму усікновення глави святого Іоанна Хрестителя, наголосив на тому, що нині церкви міста, як і району, відвідує щораз більше віруючих, і особливо молоді, що є хорошим знаком для нинішнього та майбутніх поколінь. З нагоди світлого свята єдності, добра та милосердя священик побажав усім міцного здоровя, щастя та Божого благословення для кожної родини.

       Насичена програма святкування Просфори дала змогу усім присутнім насолодитися старовинними та сучасними колядками і віншуваннями, виставами, які майстерно виконали творчі колективи Городоччини, церковні хори, вихованці дитячих дошкільних установ.

       Щирі вітальні слова з нагоди свята адресував присутнім народний депутат України Ярослав Дубневич.