Сесією ради встановлено мораторій на російськомовний культурний продукт у Городку

 

Рішенням №1819 на XXVIIIсесії Городоцької міської ради VIIскликання, що відбулась 28 лютого, установлено мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території міста – в тому числі на музичні твори виконавців, що створюють загрозу національній безпеці України. Ініціатором винесення на розгляд сесії такого рішення став депутат Володимир Желих.

У рішенні зазначають: прийняте з метою уникнення ескалації напруги в суспільстві та задля захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора, для подолання наслідків тривалої мовної русифікації

До слова, на офіційній інтернет-сторінці Міністерства культури (http://mincult.kmu.gov.ua) за поданням СБУ, РНБО та Нацради України з питань телебачення та радіомовлення опубліковано список діячів культури, дії яких створюють загрозу національній безпеці України. Таких у списку – 146 осіб. Серед виконавців у цьому переліку – Евеліна Бльоданс, Надія Бабкіна, Михайло Боярський, Олег Газманов, Олександр Буйнов, Лариса Доліна, Йосиф Кобзон, Лев Лещенко, Станіслав П’єха, Олександр Розенбаум, Сергій Трофімов та інші.