Тривають роботи із капремонту центральної дороги, на вул.Львівській відновлюють тротуари та встановлюють турнікети

Оскільки вже дозволяють погодні умови, минулого тижня продовжено капітальний ремонт центральної дороги загального користування державного значення М-11 Львів – Шегині (в тому числі в межах Городка). На часі – роботи із облаштування тротуарів та турнікетів, вчора та сьогодні мешканці спостерігають оновлення на вул. Львівській (на фото).

 

 

Так, нагадаємо, які роботи заплановано продовжити та завершити (до вересня 2019-го року капремонт мають завершити).

Це, зокрема, прокладання труб водовідведення (дощової каналізації) вздовж вул.Перемишльської (починаючи від повороту на вул.Паркову). Наступним логічним кроком у ході виконання робіт стане розширення тротуару, прокладання його в бруківці,  встановлення турнікету між проїзною частиною та тротуаром (що дасть змогу, зокрема, припинити свавілля із паркуванням в цьому місці автівок).

Далі відфрезують старе дорожнє полотно та прокладуть тут перший шар асфальту. У травні планують продовження будівництва тротуарів вздовж ділянки об’єкту капітального ремонту дороги через місто, та прокладання наступного шару асфальту. Орієнтовно у липні-серпні облаштовуватимуть вуличне освітлення вздовж центральної дороги, частина електроопор у центральній частині міста будуть замінені на нові металеві оцинковані опори, частина світильників – на сучасні LED-світильники. Заплановано це оновлення у центральній частині міста, від мосту на вул.Львівській до мосту на вул.Перемишльській.

Планують замінити на новий світлофор біля Городоцького НВК№2 – гімназії та облаштувати світлофор на вул.Львівській поруч із п’ятиповерхівками (№№92, 92б, 92в) – оскільки тут фіксується великий рух автомобілів та пішоходів через розташування поруч школи та дитячого садка. Городоцька міська рада звернулась до Облавтодору із проханням розглянути можливість продовження та завершення облаштування площі на майдані Гайдамаків (вздовж північної частини майдану, поруч із храмом Благовіщення Пресвятої Богородиці, поліклінікою, податковою службою і т.д.).

У центральній частині міста планують також встановити бетонні півсфери вздовж відремонтованої площі – для захисту водіїв та пасажирів. Через вул.Перемишльську навпроти сходів, по сусідству від пам’ятника Т.Шевченку буде організовано пішохідний перехід.