Дорожнє господарство: поступ Городка у 2018-му, плани на 2019-ий

Напевне, найбільш важливою подією у цій галузі в 2018 році для нашого міста став початок капітального ремонту автодороги державного значення М-11 Львів-Шегині (відрізок, що проходить через місто Городок) за рахунок коштів державного бюджету. Звичайно, роботи викликали чимало незручностей для мешканців та гостей міста, проте неможливо недооцінити важливість виконаних робіт, а це, в першу чергу, капітальний ремонт мостів (біля ЗОШ №2 та біля озера Грабового), облаштування бруківкою центральної площі, влаштування пішохідних доріжок вздовж вулиці Львівської, а також ливневої  каналізації. Через роботи, що були пов’язані з ремонтом дорожнього полотна та мостів, не вдалось провести ремонт пішохідного переходу і прилеглої території вул.Перемишльська (озеро Грабове, магазин “Електромайстер”) та роботи з благоустрою площі біля пам’ятника Богдану Хмельницькому.

Впродовж року капітально відремонтовано 9128,17м² дорожнього покриття, тротуарів – 3957,68м².

На виконання заходів Програми СЕКР на 2018 рік вдалось виконати наступні роботи:

ü    Капітальний ремонт міської дороги на вул. Валова – 5601,989 тис.грн. (1150,0 тис.грн. кошти обласного бюджету) ТОВ «Сантехбуд» ;

ü    Капітальний ремонт міської дороги по вул.Яворницького -1313,41 тис.грн. (ТОВ «Тройдбуд»)

ü    Капітальний ремонт міської дороги на вул. Я. Мудрого – 736,5 тис.грн, загальна вартість виконаних робіт у 2017-2018 роках - 1266,726 тис.грн (ТзОВ «Спорт Авто»);

ü    Завершено роботи з капітального ремонту міської дороги на вул. Коцюбинського– 922,515 тис.грн, загальна вартість виконаних робіт у 2017-2018 роках - 1421,206тис.грн. (ТОВ «Тройдбуд») ;

ü    Капітальний ремонт міської дороги на вул.Січових Стрільців – 1282,530 тис.грн (ТОВ «Галич Агролайф»);

ü    Капітальний ремонт тротуару по вул. Скітник - 368,672 тис.грн (ТОВ «Тройдбуд»);

ü    Капітальний ремонт тротуару по вул. Шевченка -1254,264 тис.грн. (ТОВ «Тройдбуд»);

ü    Розпочато роботи з капітального ремонту міської дороги по вул.Шевченка на ділянці від вул. Підгір’я до вул. Нижні Пасіки – 442,142тис.грн. (ТОВ «Тройдбуд»);

Впродовж 2018 року проведено поточний ремонт доріг 30-ти міських вулиць та проїздів майже на 3,052 млн.грн. Це, зокрема, вулиці: І.Франка (515,388тис.грн.), міст на вул.Коцюбинського (198,999тис.грн.), вул.Павлика - 198,744тис.грн., вул. Горішня - 134,964тис.грн., Соборна, Симоненка, Чорновола, Підгір’я, Івасюка, Коротка, Запорізької Січі, Підгай, Сонячна, Сагайдачного, Калнишевського, С.Бандери, Комарнівська, Галицька, Григоренка, Симоненка.

Не вдалось виконати роботи пов’язані з капітальним ремонтом вул.Артищівська, а саме – прокласти бруківкою тротуари. В даному випадку міська рада вкотре зіткнулась із недосконалістю проведення закупівель в електронній системі PROZORRO, адже підрядник, що виграв тендер не зумів виконати договірні зобов’язання. На даний час у суді знаходиться справа за позовом міської ради, щодо розірвання договору із підрядником та стягнення 560тис.грн. за невиконання робіт.

Завдання на 2019 рік:

1.                Капітальний ремонт доріг: Артищівська, Шевченка, Гоголя, Нижні Пасіки, Комарнівська

2.                Капітальний ремонт заїзду між багатоквартирними житловими будинками по вул. Чорновола, 10-14

3.                Капітальний ремонт проїзду на майдані Гайдамаків в т.ч. виготовлення ПКД

4.                Виготовлення ПКД на капітальний ремонт тротуарів з влаштуванням автостоянки на вул.Коротка

5.                Облаштування пішохідних доріжок на міському кладовищі з використанням бруківки

6.                Поточний ремонт проїздів: вул.Авіаційна 29-31, Львівська, 92б, Скітник-Горішня, Львівська, 257-295, вул.Я.Мудрого-урочище «Стрільбище»

7.                Капітальний ремонт пішохідного переходу і прилеглої території вул.Перемишльська (озеро Грабове, магазин “Електромайстер”)

8.                Улаштування майданчиків та пішохідних доріжок біля нежитлової будівлі на вул.Авіаційна, 35

9.                Поточний ремонт тротуару по вул.Скітник (на ділянці від вул.Перемишльська до школи