Городоцька міська рада навчалась проведенню закупівель

18-19 березня 2019 у Львівській торгово-промисловій палаті відбувся семінар-практикум з питань проведення закупівель на електронних майданчиках та функціонування систем електронних закупівель ProZorro для розпорядників бюджетних коштів.

У семінарі взяло участь більше 30 відповідальних осіб за здійснення електронних закупівель м. Львова та Львівської області. Серед них – заступник міського голови Городка Степан Попко та завідувач відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Ольга Голобородько.

На заході розглядали основні принципи роботи електронних закупівель, практичні приклади проведення закупівель. Учасники отримали детальну інформацію щодо вимог закону України «Про публічні закупівлі» та розглянули ряд практичних питань функціонування системи електронних закупівель, а також мали змогу отримати відповіді на проблемні питання.

Після успішної здачі іспиту учасники отримали іменні сертифікати про проходження навчання.

Семінар провели кваліфіковані лектори ПП “ЮРИДИЧНА ФІРМА “СВІТ ПРАВА” Ірина Корда і Тамара Бахтіна.

Під час навчання нашим колегам було дуже приємно почути, що Городоцьку міську раду, наших юристів (відділ юридичної та кадрової роботи, завідувач Наталія Струс) з гордістю відзначили як висококваліфікованих фахівців! За словами Т.Бахтіної, наші юристи – єдині в Україні, кому вдалось виграти суд по тендерному забезпеченню (після тендеру по закупівлі вуличних світильників, переможець доставляв товар, що не відповідав умовам договору).