Проводимо інвентаризацію рекламних носіїв

На виконання листа департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації щодо приведення до належного стану рекламних носіїв на дорогах загального користування в межах населених пунктів Городоцького району, та на виконання відповідного доручення Городоцької міської ради, спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Любов Ходак проводить інвентаризацію (із фотофіксацією) усіх встановлених рекламних конструкцій у місті Городку.

Невдовзі на офіційному інтернет-сайті Городоцької міської ради читайте про підсумки проведеної роботи, кількість несанкціонованих рекламних носіїв, відповідальність порушників тощо.

НАГАДАЄМО: для ЗАКОННОГО встановлення рекламних носіїв у місті Вам необхідно звернутись із відповідною заявою у Городоцьку міську раду. Така заява в подальшому буде розглянута на засіданні міського виконавчого комітету Городоцької міської ради.