Городоцькі тхеквондисти успішно представили Львівщину на Всеукраїнських змаганнях!

З 19 по 24 березня у місті Харків тривав чемпіонат України з тхеквондо серед всіх вікових категорій. Збірну команду Львівської області представляли дев’ятеро спортсменів КУ «Центр «Спорт для всіх» м.Городок, а саме: Голдак Дмитро (-22 кг), Понізовський Денис (-24 кг), Понізовська Олена (-24 кг), Збир Надія (+41 кг) – молодші юнаки, Дунас Ярослав (-33 кг), Піхлик Маркіян (-27 кг) – юнаки, Яким’як Марта (-59 кг), Тимофєєва Марія (+59 кг) – кадети, Брик Дарія (-46 кг) – молодь та дорослі. Підготували спортсменів Назарій Котяш та Віктор Балагур.

 Здобутком нашої команди стала одна золота, дві срібні та три бронзові нагороди. Переможницею Чемпіонату України стала Надія, срібними призерами Олена та Марта,  які в попередніх боях впевнено перемогли своїх суперниць, бронзові нагороди вибороли Марія та Дарія, яка виступала у  категоріях молодь та дорослі.

«Теоретично у Марти є шанс увійти до складу національної команди збірної України, говорить Назарій Котяш, - проте це буде не просто, адже у фінальному бою ми поступилися  переможниці Кубка Європи, але попереду ще є декілька турнірів, за участю яких спортсменам додають рейтингові бали, загальна сума яких вирішить долю путівки на чемпіонат Європи та світу. Завдяки вдалому виступу наша краянка виконала норматив кандидата в майстри спорту України з тхеквондо ВТФ.»

Нелегким видався жереб у категорії дорослі. Дарина, пройшовши достроково півфінальний бій з представницею Хмельниччини (майстром спорту України), у півфіналі поступилася спортсменці, яка входить в ТОП-10 кращих спортсменів світового рейтингу в цій категорії Іриною Ромолдановою. Попри поразку Дарія отримала безцінний досвід!

Слід зазначити, що саме наші спортсмени – єдині представники Львівської області, які вибороли медалі з Чемпіонату. На сьогодні спортсмени готуються до наступного тренувального етапу та подальших стартів у 2019 р.