Завершено інвентаризацію рекламних носіїв. Найбільше реклами з порушеннями - на електроопорах

Як ми повідомляли раніше, на виконання листа департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації щодо приведення до належного стану рекламних носіїв на дорогах загального користування в межах населених пунктів Городоцького району, та на виконання відповідного доручення Городоцької міської ради, спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Любов Ходак провела інвентаризацію (із фотофіксацією) усіх встановлених рекламних конструкцій у місті Городку.

У ході інвентаризації рекламних носіїв виявлено цілий ряд рекламний носіїв, встановлених з порушеннями.

Відтак, виконавчий комітет Городоцької міської ради доводить до відома, що у  відповідності до Закону України «Про рекламу», постанови  Кабінету Міністрів № 2067 від 29 грудня 2003р. «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення  виконавчого комітету Городоцької  міської  ради  від  20.09.2018р. №212 «Про внесення змін в «Положення про розміщення зовнішньої реклами в  м. Городку з врахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів №2067 від 29 грудня 2003р. «Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами», забороняється розміщення реклами та рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення; розташовувати рекламні засоби на пішохідних доріжках та алеях, якщо це перешкоджає вільному руху пішоходів; у населених пунктах на висоті менш як 5 метрів від поверхні дорожнього покриття, якщо їх рекламна поверхня виступає за межі краю проїжджої частини.

Просимо власників рекламних засобів демонтувати зовнішню реклами, яка встановлена із порушенням, а саме: на електроопорах  та на пішохідних доріжках

НАГАДАЄМО: для ЗАКОННОГО встановлення рекламних носіїв у місті Вам необхідно звернутись із відповідною заявою у Городоцьку міську раду. Така заява в подальшому буде розглянута на засіданні міського виконавчого комітету Городоцької міської ради.

Із Положенням про розміщення зовнішньої реклами в м.Городок Львівської області можна ознайомитись за посиланням.

* Додатково ПОВІДОМЛЯЄМО, що на чергове засідання міського виконавчого комітету, що відбудеться у четвер, 4 квітня, виноситься проект рішення Про демонтаж встановлених зовнішніх рекламоносіїв на території міста Городок Львівської області. У проекті рішення адресуватимуть підприємствам, установам, організаціям та ФОПам повідомлення про обов’язковий демонтаж незаконно встановленої зовнішньої реклами, демонтаж власних рекламоносіїв необхідно здійснити до 25 квітня 2019 року. Відтак, в подальшому до 10 травня 2019 року рекламоносії, що залишаться, доручать демонтувати КП «Міське комунальне господарство».