На Скітнику тривають роботи із капремонту тротуару

Як ми повідомляли, відповідно до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Городка на 2019 рік тривають роботи з поточного ремонту тротуару по вулиці Скітник у бруківці (на ділянці  від вулиці Перемишльської до школи №3 в Городку). Ці роботи стануть логічним продовженням ремонту та розбудови тротуарів у мікрорайоні. Об’єкт - стратегічно важливий для міста, оскільки фактично створення тротуару праворуч по вул.Скітник (у напрямку до школи) створить комфорт та покращить безпеку не лише мешканцям мікрорайону, а й батькам і школярам, що прямують до/з навчального закладу.

Сьогодні з метою узгодження технічних нюансів робіт відбулась нарада на місці їх проведення. Провів нараду міський голова Городка Роман Кущак, взяли участь завідувач відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ольга Орлинська, спеціаліст відділу Володимир Горон та представник підрядника Іван Проць. Визначено, зокрема, необхідність розширення вже збудованого тротуару, облаштування зупинки маршрутного транспорту, скерування пішохідних шляхів тощо.

Нагадуємо: загальна вартість об’єкта ремонту складає 154786  грн., кошти – з бюджету Городоцької міської ради. Проводить роботи підрядна організація ТзОВ «Галич Агролайф».