Проекти конкурсу ДФРР відхилено

Проекти, подані Городоцькою міською радою на конкурс ДФРР, відхилено.

Враховуючи актуальні пріоритети, міська рада цьогоріч подала 5 проектів на конкурс Державного фонду регіонального розвитку. Тобто – сподіваючись на реалізацію згаданих об’єктів по місту із залученням співфінансування державних коштів. Знаково, що попередньо якість поданих наших проектів були оцінені досить високо, однак за результатами конкурсу усі проекти, подані Городоцькою міською радою, було відхилено.

Нагадаємо:

За інформацією спеціаліста відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксани Гут, яка працює в цьому напрямку, досі за кошти ДФРР проекти від Городоцької міської ради ще не реалізовувались (виняток по Городку - добудова терапевтичного корпусу на 50 ліжок до існуючих корпусів Городоцької ЦРЛ на вул. М.Коцюбинського, 18).

Проте, навіть відхилені минулоріч проекти міська рада взялась по-троху реалізовувати самотужки. Це, зокрема – ремонт вулиці Валова (також кошти з обласного бюджету), майданчик з наливним покриттям на центральному міському стадіоні (подавались на конкурс з проектом реконструкції центрального стадіону). Також розроблено документацію на будівництво багатоквартирного будинку для АТОвців, триває робота з реконструкції під дві групи ДНЗ другого поверху на Авіаційна, 35 (подавались на будівництво садка на 130 місць у цьому мікрорайоні).

Цього року зробили спробу отримати перемогу у чотирьох проектах:

Будівництво багатоквартирного житлового будинку для учасників АТО на вул.Зарицького,33 в м.Городок Львівської області (І черга);

Будівництво дитячого дошкільного закладу на 130 місць (з урахуванням існуючих фундаментів) по вул. Авіаційна, м. Городок. Коригування

Ремонтно-реставраційні роботи по бібліотеці для дорослих і дітей в м.Городку по вул.Мартовича, 3 Львівської області; Реконструкція центральної трибуни та бігових доріжок стадіону на вул. Шевченка,7 в м.Городок Львівської області. А також було подано новий – Придбання техніки та обладнання для потреб КП «Міське комунальне господарство» та КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Городоцької міської ради Львівської області.

Загальна сума поданих проектів – 97 309, 264 тис. грн .

Детально із результатами можна ознайомитись на офіційному інтернет-сайті ДФРР: http://dfrr.minregion.gov.ua/Projects-list .