На черговій нараді з комунальними службами

Відбулась чергова щопонеділкова виробнича нарада з керівниками комунальних служб міста. Провів нараду міський голова Городка Роман Кущак, взяли участь заступник міського голови Степан Попко, головний бухгалтер Городоцької міської ради Наталя Кузик, завідувач відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин, спеціалісти відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз та Надія Канафоцька, директор КП «Міське комунальне господарство» Степан Кудляк, директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій, директор КУ «Центр «Спорт для всіх» Богдана Котяш.

Під час проведення наради відведено чільне місце темі організації благоустрою в місті, в тому числі у рамках підготовки до великодніх свят. До теми: комунальники прозвітували, що під час ретельного прибирання стихійно засмічених ділянок міста, як от схили берегів річки, Старий парк тощо – було зібрано близько 200 мішків сміття! Обговорено необхідність проведення також загальноміської толоки, календарно визначеної на 13 квітня. Попередньо анонсовано, що в Городку цьогоріч планують встановити три символи Великодня – святкові писанки: на традиційному місці на майдані Гайдамаків, а також – перед Універмагом та у мікрорайоні на вул.Авіаційній.

Комунальники прозвітували про поточні питання: стан водопостачання у місті, поточний ремонт міських доріг – щебеневу підсипку та підсипку відфрезованим асфальтом, також про стан підготовки до ремонту дахів та фасадів у центральній частині міста, благоустрій на міському кладовищі.

Прозвітували комунальні служби про відновлювальні роботи по наслідках негоди, ремонт дахів на вул.Авіаційній. Водоканалом ведеться підготовка до ремонту водопроводу на вул.А.Чайківського та ще ряд робіт по запобіганню поривів водопроводу та справної роботи каналізаційних мереж.

Обговорено на нараді ряд питань по місту на перспективу розвитку: як-от створення скейт-парку у Городку, спортивного залу на вул.Авіаційній.

Визначено також плани по озелененню міста, насадження квітів у центральній частині міста. Міський голова Городка Роман Кущак дав ряд доручень присутнім за підсумками наради, та проінформував про проведення позачергової сесії Городоцької міської ради та розгляд актуальних для міста питань.