Місцеве самоврядування навчали новому у документоведенні

11 квітня заступник міського голови Городка Степан Попко взяв участь у семінарі, що відбувся в Городоцькій районній раді.

Одноденний короткостроковий тематичний семінар на тему: «Управління ресурсами територіальних громад» відвідали посадові особи органів місцевого самоврядування, міські та сільські голови Городоцького району. Провели навчання-семінар викладачі Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Присутнім учасникам семінару детально розповіли про документоведення в органах місцевого самоврядування, майнові відносини в організації місцевого самоврядування та про реалізацію державної освітньої політики на місцевому рівні. Також детально обговорили проблеми корупції та правопорушення у професійній діяльності посадових осіб місцевого самоврядування. Наприкінці заходу присутніх ознайомили із вступною кампанією інституту та запросили до навчання у 2019 році.