На розі Калнишевського – Франка планують облаштувати ще один дитячий майданчик

 

Зручно розташована ділянка на розі вулиць І.Франка та П.Калнишевського (на фото) рішенням Городоцької міської ради №911 від 23 червня 2017 року підлягає виготовленню детального плану території для відведення у комунальну власність та облаштування тут дитячого майданчика.

Так, в ініціативі депутата Городоцької міської ради VII скликання, голови постійної депутатської комісії у справах ЖКГ, благоустрою, екології, торгівлі та розвитку інфраструктури Михайла Феденка, за підтримки міста та за організації місцевих мешканців, є облаштування тут своєрідної відпочинкової зони разом із дитячими ігровими спорудами. Попередньо тут поруч із ділянкою очищено та поглиблено меліоративний рів, також Городоцька міська рада планує провести централізовану мережу каналізування на вулиці П.Калнишевського – тобто усі умови, власне, сприятимуть комфортному відпочинку дітей та дорослих.

Так, сьогодні на місце створення у майбутньому майданчика прибули завідувач відділу земельних ресурсів і ОНПС Городоцької міської ради Іван Деба та спеціалісти відділу Роман Сас і Андрій Ставовий. Тут фахівці наочно визначили межі ділянки під майданчик, за словами І.Деби, його площа становитиме близько 0,1 га.

Зараз же на цьому місці передбачено чимало робіт, зокрема і земляних: територію слід попередньо окультурити, розгорнути земляні насипи тощо. Також – прибирання території від сміття (тут - безцільно розкидано мішки із пластиком та іншим сміттям, що могло б бути вторинною сировиною, вітер роздуває у різні боки викинуті тут, у невстановленому місці, побутові відходи – дарма,  що контейнери для збору сміття, які стояли раніше поруч із ділянкою, давно забрали…).

Ініціативна група місцевих мешканців вже розпочала роботи по впорядкуванню ділянки.